Úřední deska
Vyvěšeno od 18. 9. 2026 do 18. 9. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
ČEZ Distribuce a.s. oznamuje odstávku elektřiny dne 18. 9. 2026 od 12:30 do 13:45 hodin
Plánovaná odstávka zahrnuje tyto lokality:
kat. území Nový Hrozenkov (kód 707384): parcelní č. 10898/1, 10899/1
Vyvěšeno od 2. 9. 2026 do 16. 9. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Elektronická dražba nemovitých věcí, zahájení 21.10.2026 ve 13:00 hodin na dražebním portálu.
Vyvěšeno od 1. 9. 2026 do 10. 9. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Vyvěšeno od 1. 9. 2026 do 17. 9. 2026
Kategorie: Prodej, převod a pronájem
Vyvěšeno od 31. 8. 2026 do 18. 9. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
ČEZ Distribuce a.s. oznamuje odstávku elektřiny dne 18. 9. 2026 od 12:30 do 13:45 hodin
Plánovaná odstávka zahrnuje tyto lokality:
kat. území Nový Hrozenkov (kód 707384): parcelní č. 10898/1, 10899/1
ČEZ Distribuce a.s. oznamuje odstávku elektřiny dne 18. 9. 2026 od 13:45 do 15:00 hodin
Plánovaná odstávka zahrnuje tyto lokality:
kat. území Nový Hrozenkov (kód 707384): parcelní č. 4311/3
Vyvěšeno od 10. 8. 2026 do 12. 10. 2026
Kategorie: Ostatní
Podle ust. § 18 odst. 1 zákona č. 88/2024 Sb., o správě voleb a v souvislosti s konáním voleb do zastupitelstev obcí ve dnech 9. a 10. října 2026, stanovuji minimální počet pro každou okrskovou volební komisi sedm členů a jednoho zapisovatele.
Vyvěšeno od 5. 8. 2026 do 19. 8. 2026
Kategorie: Ostatní
Vyvěšeno od 28. 7. 2026 do 12. 8. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Vyvěšeno od 28. 7. 2026 do 13. 8. 2026
Kategorie: Prodej, převod a pronájem
Vyvěšeno od 17. 7. 2026 do 12. 10. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Poskytnutí informace o počtu a sídle volebních okrsků.
Stanovení počtu členů do Zastupitelstva městyse Nový Hrozenkov.
Vyvěšeno od 16. 7. 2026 do 31. 7. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Opatření obecné povahy-přechodná úprava provozu Nový Hrozenkov p.č. 12572/1 Břežitá
Vyvěšeno od 15. 7. 2026 do 30. 7. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Opatření obecné povahy-přechodná úprava provozu Nový Hrozenkov p.č.4299/3 Břežitá.
Vyvěšeno od 14. 7. 2026 do 5. 8. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Seznam obcí, ze kterých se kandidátní listiny podávají příslušnému pověřenému obecnímu úřadu.
Vyvěšeno od 14. 7. 2026 do 5. 8. 2026
Kategorie: Veřejné vyhlášky, oznámení, informace
Potřebný počet podpisů na peticích podporujících kandidaturu volebních stran typu nezávislý kandidát a sdružení nezávislých kandidátů.
Vyvěšeno od 13. 7. 2026 do 14. 7. 2029
Kategorie: Hospodaření městyse
Dodatek č.1 k Veřejnoprávní smlouvě č.1/2026 o poskytnutí dotace z rozpočtu Městyse Nový Hrozenkov pro TJ Sokol Nový Hrozenkov.